NOT KNOWN FACTS ABOUT درب اتوماتیک

Not known Facts About درب اتوماتیک

Not known Facts About درب اتوماتیک

Blog Article

درب اتوماتیک شیشه‌ای علاوه بر ایجاد راحتی کاربر، مزایای بی‌شماری از جمله صرفه جویی در مصرف انرژی، زیبایی، ایمنی و سلامت را به همراه دارد.

قفل برقی و آرام بند همه دسته‌بندی‌های قفل برقی و آرام بند

جک پارکینگی کرکره برقی دزدگیر اماکن راهبند آیفون تصویری کنترل تردد دانلود اپلیکیشن آرتادر راهنمای خرید از آرتادر

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به پارس ناز می باشد.

به طور کلی اگر قصد خرید این نوع درب ها را دارید بهتر است با چندین نفر کارشناس و متخصص در این زمینه مشورت نمایید و بعد اقدام به خرید و نصب نمایید.

مکان نصب چشمی‌ها در دو طرف درب است و معمولا در چارچوب قرار می‌گیرند. در چشمی درب شیشه ای اتوماتیک، گیرنده و فرستنده‌ای طراحی شده است که در هنگام نصب دقیقا روبروی هم قرار می‌گیرند.

همچنین میتوانید کرکره برقی از طریق سایت ادادور تهیه کنید.

عملکرد خودکار درب اتوماتیک سبب صرفه جویی در زمان و انرژی افراد در تعامل با درب می شود.

شیشه سکوریت سوپر کلیر، در واقع همان شیشه سکوریت فوق شفاف است که به نسبت شیشه معمولی دارای شفافیت، کیفیت و قیمت بالاتری است. مسئله بعدی در رابطه با شیشه سکوریت، ضخامت شیشه است.

جک درب پارکینگ راحتی و امنیت را برای ساکنین ساختمان به ارمغان می آورد . انواع جک درب پارکینگ ارزان و درب اتوماتیک با توجه به نوع درب ساخته شده است و مدل های مختلف آن ها با توجه به تعداد تردد در روز ، وزن و عرض درب بستگی دارد .به طور کلی جک درب پارکینگ با توجه به نوع درب لولایی یا ریلی به دو نوع بازویی و ریلی تقسیم می شود .

مقالات درب شیشه ای درب اتوماتیک شیشه ای درب اتوماتیک شیشه ای بدون فریم به درب هایی گفته می شود که به صورت اتوماتیک باز و بسته می شوند. برخی از این درها دارای ریموت کنترل هستند و برخی دیگر سنسور دارند. انواع متفاوت درب اتوماتیک شیشه ای بدون فریم طراحی و اجرا می شوند. معمولاً برای طراحی این نوع از درب های اتوماتیک به فضای داخلی و محیط اطراف توجه می شود. درب های اتوماتیک شیشه ای بدون فریم کاملاً بی صدا حرکت می کنند و برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی در فصل هایی مانند زمستان و تابستان بسیار موثر هستند. درب های اتوماتیک، هم بدون فریم ساخته می شوند و هم به صورت فریم دار، انواع فریم دار آن با استفاده از آلیاژهایی مانند آلومینیوم یا استیل ساخته می شوند، اما درب های اتوماتیک شیشه ای بدون فریم، با استفاده از شیشه های سکوریت مخصوص و یراق آلات ویژه طراحی و نصب می شوند. نوعی غلطک متحرک در قسمت مربوط به اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای بدون فریم نصب می شود و تمام تنش هایی که به شیشه وارد می شود را مهار می کند.

در صورت قطع برق و یا نبود ریموت کنترل میتوانید برای درب اتوماتیک باز و بسته کردن درب از این شستی ها درب اتوماتیک شیشه ای استفاده کنید.

سهولت استفاده و نگهداری: درب‌های پیشرفته امروزی با بالاترین استانداردهای کیفیتی و ایمنی تولید می‌شوند در نتیجه با نصب درست آ‌ن‌ها و کمی مراقبت منظم تا سالیان سال می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

رایج ترین نوع درب اتوماتیک فروشگاهی، در های کرکره ای خودکار می باشند که نسبت به کرکره های دستی از امنیت بالاتری برخوردار هستند. به کمک ریموت به راحتی می توان درب اتوماتیک فروشگاهی را باز و بسته کرد.

Report this page